40 שנה ועדיין במסע

דוד גלפרין – יו”ר גיל גרופ

בפרשת מסעי מתארת התורה את 42 המסעות של עם ישראל במדבר. 

מתיאור זה אנו למדים שיש לזכור תמיד את כל הדרך מראשיתה ועד אחריתה, כדי לראות את כל התחנות והקשיים ולהבין כיצד כולם היו לטובה.

האדם מבין יותר טוב את החיים ככל שהוא מתבגר, בעודו מסוגל להבחין בין עיקר לטפל ולהבין שכל הירידות הן לצורך עליות, וכי קשיי חייו תורמים בעצם לגיבוש אישיותו ולהגדלת תבונתו וחכמתו.

אם יש משהו שמאפיין את חיי. אלו אינספור המסעות והתחנות שעברתי בהם.

בכל מסע היו חוויות שזכיתי לחוות, אנשים מדהימים שפגשתי בדרך, כל אחד השפיע בצורתו הייחודית ותרם לעיצוב האישיות שלי ולמי שאני היום.

אני רוצה להודות לאלוקים על הבינה שנתן לי ולשתף אתכם בכמה תובנות חשובות ביותר שאספתי באותם מסעות שמלוות אותי  עד היום:

1. אדם יגיע לאן שהוא רוצה רק אם ידע להעריך את אלו שסייעו לו להגיע לשם

אל תתעקשו להצליח לבד. תנו לאנשים להיות חלק מההצלחה שלכם בעצות ,תובנות ובלמידה  – ותראו כמה הדרך הופכת להיות קלה .

2. תעיזו לעשות

אנשים הצטערו על מה שהם לא עשו, “מה היה אם הייתי עושה….” ילווה אתכם הרבה יותר מעשייה שהובילה לתוצאה שונה משציפתם.

3. לדעת מה לא נכון עבורי

 תודו על כל חוויה, גם אם היא לא טובה, התנהלות כזו תדגיש לכם מה כן עליכם לעשות  ועד כמה אתם ברי מזל כשאתם כן עושים את מה שנכון בעבורכם.

4. היו מגויסים כל הדרך להשגת התוצאה

אלוקים עוזר רק לאלה שעוזרים לעצמם. אדם יכול להתפלל על כל דבר , אבל מי שלא עלה לתיבה של נח- לא שרד את המבול. תעשו את מה שצריך, תתנהגו ביושר ובהגינות –ובד בבד התפללו וייחלו לעזרת שמיים. בסוף התוצאה תגיע.

5. תוצאות נמשכות לכלים ראויים , תהיו מוכנים לקבל 

היו מוכנים להוות מקור לשפע, אם אתם רוצים להרוויח – תנו לאחרים להרוויח איתכם יחד, אם אתם רוצים שיפרגנו לכם– תפרגנו לאחר, יש הרבה אנשים בתור לקבלת שפע, אם לא תדעו לחלוק – תוחלפו.

6. כל עוד נר דולק אפשר לתקן

משחק החיים שונה מרוב המשחקים שאנחנו מכירים. בהם יש עניין להיות הראשון והיחיד שמנצח. בחיים אין מנצחים. המטרה היא להאריך את המשחק במקסימום וליהנות ממנו באופן המרבי.

 7. פשוט ליהנות מהדרך

אם תגיעו לתוצאה, אך בדרך תגרמו לכאב וסבל לקרובים שלכם – לא באמת תהנו ממנה. אם תצברו הון, ניצחון והישג. אך לא הערכה, חיבור, פירגון וטוב לב, התוצאה לא תשרוד הרבה זמן. אנשים לא יזכרו את מה שעשיתם, אלא את מה שגרמתם להם להרגיש.

8. ללמוד לא רק מהכישלון אלא גם מהצלחה

 כשאדם חושב שהוא החכם מכולם, זה הזמן שבו הוא מפסיק להתפתח, הזמן הכי טוב לשינויים זה דווקא כשהולך לכם, אז לבחון איך אפשר להיות עוד יותר טובים, עוד יותר פרודוקטיביים.

מאחל לכולם שנזכה להמשיך לגדול ולצמוח יחד ולכבוש יעדים חדשים עד 120

בכל דבר ועניין תמיד לרשותכם 

דוד גלפרין- יו”ר ובעלים

050-6658490

הרעיונות רצים אצלנו ללא הפסקה, המילים שלנו מניעות לפעולה, העיצובים שלנו מעוררים את החושים. אנחנו חטיבת גיל פרסום.

אנחנו עוסקים בהפקות דפוס בכמויות גדולות, הפקות דפוס יוקרתיות ומורכבות וגם הפקות דפוס שוטפות. אנחנו ממש משקיעים. אנחנו חטיבת גיל פרינט.
אותנו רואים בכל מקום. ברחוב, על לוחות המודעות, על שלטי חוצות, בכניסות בניינים ואפילו על ידית דלת הבית. אנחנו חטיבת גיל סטריט.
אצלנו תמצאו ליין מגוון של מתנות ממותגות בפורמטים שונים, גדלים שונים ועיצובים יצירתיים על גבול הדמיון. אנחנו חטיבת גיל גיפט.

אנחנו יודעים איך להגיע ישירות ללקוחות ולתורמים שלכם ברשת, להעביר להם את המסר שלכם בצורה קריאייטיבית ומדויקת. אנחנו חטיבת גיל דיגיטל