דברים טובים לאורך כל הדרך, תודה!

דוד גלפרין – יו”ר גיל גרופ

אנחנו נמצאים עכשיו בתקופה שלאחר חג השבועות. חג השבועות נקרא על שם ספירת 7 השבועות שבין חג הפסח לחג מתן תורה.

החג שבו מציינים את הקציר וחוגגים בו את הברכה שבורא העולם נתן. איך נכון לעשות זאת? על ידי הבאת הביכורים. 

לאחר שיהודי קיבל את הברכה, הדבר הראשון שהוא חייב לעשות  זה ללכת ולהקריב את קורבן הביכורים, לא לשבת בבית ולהנות מהתוצר אלא לצאת לדרך ארוכה מאוד, לירושלים ולהודות על הטוב שגמלו איתו.

מה ניתן ללמוד מזה? שלא פחות מהתוצאה, חשובה הדרך להגעה אליה. בעצם במשך 7 שבועות אנו סופרים, את ההגעה ליעד, את ההגעה לאותו חג הביכורים ומציינים כל רגע ורגע בו.

דבר נוסף שאנו לומדים, שכדי לקבל אושר אמיתי מהתוצאה צריך קודם כל להודות על מה שמקבלים.

מסופר על אדם אחד בן 40 שפנה אל בורא עולם וביקש שכל המשאלות שלו יתגשמו כולן ללא יוצאת מן הכלל אמר לו הקב”ה, אין בעיה! אבל אתה צריך לפנות למחלקה להגשמת המשאלות אי שם בשמיים תבדוק איך זה שם ותעדכן אותי האם אתה מעוניין.

מגיע האדם לשם ומכניסים אותו בשמחה. הוא נכנס ומראים לו את הסרט של החיים שלו…את כל העבר מה קרה איתו לפני 20 שנה. הוא אומר לעצמו “אוי..כמה זוגיות זה קשה” ובום! הוא קיבל זוגיות קשה 

הוא ממשיך להסתכל ועולה עוד רגע שבו הוא אומר “אוי, איזו עבודה קשה ולא מתגמלת” ובום ! הוא קיבל עבודה כזאת. 

בהמשך הוא רואה את עצמו תופס את ראשו ואומר: ” אוי כמה הילדים לא מכבדים אותי!” בום הוא קיבל ילדים כאלה. 

הוא מבקש להפסיק את הסרט ואומר: “הבנתי היטב את הרמז…לא רוצה יותר”

ניתן ללמוד מהסיפור הזה מוסר לחיים שלנו. הרעיון מובע יפה בחז”ל  שאמרו:

 “בדרך שהאדם רוצה לילך מוליכין אותו”. 

 אם אדם רואה בכל דבר רק את האתגר ואת הקושי הכרוך בכך ובוחר להתלונן, אומר לו בורא עולם: “אתה חושב שזה קושי? אני אראה לך מה קושי יכול להיות!” ונותן לו עוד יותר קשיים ואתגרים.

 זה עובד גם הפוך! אם אדם מודה על מה שיש לו ורואה את הטוב, שבכל דבר אומר לו בורא עולם : זה טוב בעיניך? אראה לך מהו טוב אמיתי” ונותן לו שפע של טוב.

לפני כמה ימים, חגגתי את גיל 40, קיבלתי הרבה מאוד איחולים להמשיך את ההישגיות, העמידה ביעדים והצמיחה שלי בחיים. 

ואני אומר לעצמי, שהדבר המרכזי שאני רוצה להמשיך בחיים, זאת אותה ההודיה על כל דבר טוב שאני מקבל בחיים ואת החשיבות של השמחה וההנאה מהתהליך עצמו שלדעתי הם 2 המרכיבים שימשכו את הגשמת כל היעדים העסקיים ואת המשך ההתפתחות והצמיחה במהלך הדרך.

אז, בהזדמנות זו אני רוצה להודות על כל הדברים הטובים והרבים שיש לי בחיים, על העובדים הטובים המלווים אותי בעסקים, על החברים, על הלקוחות הנאמנים וכמובן והכי חשוב, על המשפחה המקסימה שלי שתומכת בי לאורך כל הדרך. 

מאחל לי ולכולם המשך שנה נהדרת 

בכל דבר ועניין תמיד לרשותכם 

דוד גלפרין- יו”ר ובעלים

050-6658490

הרעיונות רצים אצלנו ללא הפסקה, המילים שלנו מניעות לפעולה, העיצובים שלנו מעוררים את החושים. אנחנו חטיבת גיל פרסום.

אנחנו עוסקים בהפקות דפוס בכמויות גדולות, הפקות דפוס יוקרתיות ומורכבות וגם הפקות דפוס שוטפות. אנחנו ממש משקיעים. אנחנו חטיבת גיל פרינט.
אותנו רואים בכל מקום. ברחוב, על לוחות המודעות, על שלטי חוצות, בכניסות בניינים ואפילו על ידית דלת הבית. אנחנו חטיבת גיל סטריט.
אצלנו תמצאו ליין מגוון של מתנות ממותגות בפורמטים שונים, גדלים שונים ועיצובים יצירתיים על גבול הדמיון. אנחנו חטיבת גיל גיפט.

אנחנו יודעים איך להגיע ישירות ללקוחות ולתורמים שלכם ברשת, להעביר להם את המסר שלכם בצורה קריאייטיבית ומדויקת. אנחנו חטיבת גיל דיגיטל