כתבו עלינו

רחובות ורשה קמו לתחיה • פרוייקט AI מרהיב של גיל דיגיטל

איך נראית מודעת פרסום של שירות אוטומובילים? היכן משיגים קויליטש לאדמו”רים? ומה מתחרז עם הערינג טוב? • במשרד הפרסום והדיגיטל החרדי ‘גיל דיגיטל’ שיחזרו בטכנולוגיית בינה מלאכותית את הווי בעלי המלאכה והעסקים של יהודי ורשה לפני המלחמה. התוצאה: תמונות מרהיבות כאילו צולמו היום. אל תחמיצו

השילוב בין האישי למקצועי הוא תמיד אתגר - והפעם הפיצוח היה מהנה עוד יותר

השילוב בין האירוע האישי לעולם העסקי ועולמות התוכן המגוונים, היה מאתגר אך גם מרתק, וכרגיל כשמאתגרים אותנו, אנו מפתיעים גם את עצמנו, וכך אחרי סיעור מוחות של מיטב אנשי הצוות, אצלנו ב’אולטרה’, יצאנו עם קונספט מעניין של טרמינל והמראה שמשלב התקדמות אישית עם המראה עיסקית

 

פותחים את שנת 2023 בהפקה אחרת

בשורה בעולם הפקות האירועים במגזר החרדי: קבוצת תקשורת שיווקית ומדיה המובילה ‘גיל גרופ’, ו’אולטרה פרויקטים’ החזקה בעולם הפקות האירועים ופרוייקטים בבעלותה של הגב’ דבורה עמנואל התאגדו יחדיו ומקימות חברה משותפת חדשה בשם “אולטרה”. 

"עושים טוב בלב": אלפי ערכות עוגיות חולקו למשפחות המפונים השוהות בירושלים ובני ברק

המיזם יצא לפועל בשת”פ של שלוש חברות – יצרנית המזון הגדולה ‘טעמן’, קבוצת תקשורת שיווקית ומדיה ‘גיל גרופ’, ו’הקמפוס הקולינרי’ בראשות השפית אפרת ליבפרוינד * “ניכר שמאחורי העוגיות יש לב יהודי חם המבקש להשתתף איתנו בתקופה הלא פשוטה”, אמרו המשפחות שקיבלו את הערכות

"עושים טוב ברשת" – קמפיין מדביק של 'גיל דיגיטל' לשיח מכובד ברשת

מטרת המדבקות לעודד את הגולשים להשתמש בהם כאשר הם נתקלים בשיח לא מכובד, או חמור מכך ביזוי תלמידי חכמים והפצת לשון הרע

מדביקים באהבת חינם: ׳גיל דיגיטל׳ בסדרת מדבקות ייחודית לווצאפ

כחלק מסדרת יוזמות המובילה ‘גיל דיגיטל’ לצמצום תופעות של שיח אלים ברשת, יוצאת הפעם החברה בסדרת מדבקות העוסקות בכבוד הזולת ויצירת שיח מכבד ברשת

 

"גידול של 50% בחברות כלליות שפרסמו לחרדים דרך הדיגיטל ב-2022"

סוכנויות ביטוח, בנקים, חניות דיוטי פרי ואפילו חברות קוסמטיקה – חברות רבות במשק גילו השנה את פוטנציאל השוק החרדי דרך פרסום בדיגיטל מותאם • דוד גלפרין בעלים של ‘גיל דיגיטל’: “זו מגמה שהולכת וגדלה מתוך הבנה שציבור חרדי ענק נמצא היום בדיגיטל. אנו מביאים את המומחיות בהבנת הקהילות השונות והתאמת המסרים והפלטפורמות הנכונות”

הלהיט החדש של מתנות החג: מארזי קונספט יצירתיים

בעבר, מתנות החגים התאפיינו בכלי הגשה או קערת ליל הסדר שלא תמיד התאימו • לאחר מכן עברו החברות לשוברי קניה האנמיים וחסרי הרגש • לאחרונה נראה שנמצא הפתרון המושלם: מארזי מתנה יצירתיים המשלבים ייחודיות ואמירה אישית • שושי יפה, מנכ”לית חברת ‘גיל גרופ’ המובילה בתחום מספרת על מהפכת המתנות היצירתיות

הדיגיטל החרדי בתנופה: חכמים בדיגיטל

תחת קורת גג אחת התכנסו מנהלי ובכירי עולם השיווק והדיגיטל החרדי כדי לתת
מענה מקצועי להצלחה בדיגיטל הכנס שנערך ביוזמת חטיבת ‘גיל דיגיטל’ מקבוצת ‘גיל גרופ’ ויזמת הדיגיטל ריקי גוטמן משך אליו אלפי משתתפים שנהנו מתובנות מחכימות וכלים חיוניים להצליח בתחום הדינאמי והמתפתח

לא שגרתי: אם קופסת המתנות הייתה יודעת לדבר

תחשבו על זה אנחנו כל כך הרבה זמן עובדים עם הקופסאות והמארזים המדליקים האלה ואף פעם לא שמענו מה יש להם לומר כלומר את הצד שלהם בתכנון, עיצוב , דיוק, עד הסוף אז הנה

בטקס חגיגי: נחנך בית 'גיל-גרופ' החדש

מאות אנשי תקשורת ובכירים בענף הפרסום והדיגיטל החרדי הגיעו לשמוח ולברך את ׳גיל גרופ׳ קבוצת התקשורת והמדיה המובילה במגזר החרדי בחנוכת משרדיה החדשים בגבעת שמואל * הבעלים מר דוד גלפרין באירוע: ״אני מודה לקב״ה על הרגע המרגש הזה. גיל גרופ תמשיך בעשיה ובצמיחה מתוך התחייבות לחזון ולערכים שלנו״

קבוצת 'גיל גרופ' ו'אולטרה פרויקטים' מאחדים כוחות

בשורה בעולם הפקות האירועים במגזר החרדי: קבוצת תקשורת שיווקית ומדיה המובילה ‘גיל גרופ’, ו’אולטרה פרויקטים’ החזקה בעולם הפקות האירועים ופרוייקטים בבעלותה של הגב’ דבורה עמנואל התאגדו יחדיו ומקימות חברה משותפת חדשה בשם “אולטרה”

 

עוצמה שיווקית: מיזוג משמעותי בדיגיטל החרדי

משרד הדיגיטל הוותיק ‘מקס דיגיטל’ יתמזג בינואר הקרוב עם ‘גיל דיגיטל’, זרוע הדיגיטל הצומחת של קבוצת הפרסום ‘גיל גרופ’ (בחדרי חרדים)

התייקרות במחירי הספרים – האם הגענו לשיא?

“הסגרים וההגבלות בעקבות הקורונה גרמו לבעיות גדולות בשינוע מוצרי הנייר והביאו לביקושים גבוהים” אומר דוד גלפרין בעלים ‘גיל גרופ’ (בחזית)

יודעים לכתוב סיפור? תחרות “סופר נולד” יוצאת לדרך

חטיבת ‘גיל פרינט’ מבית ‘גיל גרופ’ ועיתון ‘משפחה’ יוצאים בתחרות מיוחדת לעידוד היצירה הספרותית וקוראת לכם לשלוח סיפורים מפרי עטכם • בכל שבוע יפורסם סיפור אחר והסופר המנצח יזכה בהפקת והדפסת ספר במתנה כולל קמפיין פרסומי • למה אתם מחכים? (פאשקוויל)

התייקרות מוצרי הנייר הקפיצה את מחירי הספרים והעיתונים

“הסגרים וההגבלות בעקבות הקורונה גרמו לבעיות גדולות בשינוע מוצרי הנייר והביאו לביקושים גבוהים” אומר דוד גלפרין בעלים ‘גיל גרופ’ המפעילה את חטיבת ‘גיל פרינט’ המתמחה בהפקות דפוס למגזר החרדי
(כיכר השבת)

בעזרת ה-Share: החרדים מגלים את הניו מדיה

כוח הקנייה של המגזר החרדי מהווה 11.3% מכלל האוכלוסייה במדינת ישראל ומוערך בכ-10.5 מיליארד שקל בשנה. המאבק על ליבם של הצרכן החרדי כולל גם פרסום דרך קבוצות ה-WhatsApp, קידום פרסומות ‘כשרות’ ושימוש במשפיעני רשת. שיחה עם הפרסומאי דויד גלפרין, מנכ”ל “גיל גרופ” (וואלה)

'גיל דיגיטל' כבשה כל פינה בכנס 'ביזנסט'

כך עושים דיגיטל – גם בפרונטלי: ‘גיל דיגיטל’ פשטה על כנס ‘ביזנסט’ והמחישה למשתתפים איך מגיעים אל הלקוח בכל זווית אפשרית (כל הזמן)

תערוכה חדשה מעניקה הצצה ל-70 שנות מודעות רחוב מהעולם החרדי

התערוכה מציגה עשרות ‘פשקווילים’ האופייניות למגזר החרדי לאורך הזמנים השונים בהיסטוריה. דוד גלפרין: “בסופו של דבר כולנו גרים באותה מדינה, רציתי לסייע להגברת המעורבות ההדדית ולצמצום הפערים” (מעריב)

כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

“אנשים שונים – דרך אחת להגיע אליהם” – השבוע התקיימה הוועידה היוקרתית של ‘ביזנסט’ שכינס מאות בעלי עסקים חרדיים לדיון על עולם הפרסום והדיגיטל במגזר (כיכר השבת)

אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות

‘ההצלחה שלך היא העסק שלנו’: אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות | מאות נשות עסקים נטלו חלק בכנס ‘עשינו עסק’ לקידום, שיתוף פעולה ויזמות לנשות העסקים בבני ברק | הנוכחות נהנו מאירוע מושקע ועשיר בתוכן איכותי ומקדם (ביזנעס)

גיל גרופ משיקה אתר חדש עם תוכן רב שימושי

נעים להכיר, אתר גיל גרופ. אחד ממשרדי הפרסום המדיה והדפוס המובילים במגזר משיק אתר שכולל גם ידע רב שימושי לכל בעל עסק וגם לפרטיים* האתר החדש משקף את ”הפרדת הרשויות” והקמת שלוש חטיבות נפרדות בתוך קבוצת גיל גרופ (בחדרי חרדים

"הלוח המנצח" – בואו לדרג ולהרוויח!

‘גיל גרופ’ בשת”פ עם אתר ‘פרוג’ יצאה בתחרות ייחודית לבחירת מודעת הרחוב הטובה ביותר במגזר החרדי בין המדרגים תוגרל חופשה זוגית, מחשב נייד, ומלגת לימודים, למה אתם מחכים? (פרוג)

הם נמצאים בכל מקום: כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

אורחיה הנכבדים של ועידת ביזנסט שנערכה השבוע באולמי אווניו, גילו שמישהו “עוקב” אחריהם לכל מקום. זה היה הקמפיין של ‘גיל דיגיטל’ שהעביר מסר מעניין בדרך יצירתית. צפו בגלריה (פאשקוויל)

כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

מדובר בקמפיין חדשני ופורץ של חטיבת ‘גיל דיגיטל’ מבית ‘גיל גרופ’ שהופיע כמעט בכל פינה של הועידה היוקרתית (בחזית)

"הם נמצאים בכל מקום": כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

האירוע השנתי של קהילת ביזנסט, שכינס אליו מאות בעלי עסקים חרדיים לוועידה מקצועית, היה יעד אטרקטיבי מצד ‘גיל דיגיטל’ להבליט את יתרונות החברה בעולם הדיגיטל המתפתח של המגזר החרדי (בחדרי חרדים)

הלוח המנצח: בואו לדרג ולהרוויח - פשקוויל

‘גיל גרופ’ בשת”פ עם אתר ‘פרוג’ יצאה בתחרות ייחודית לבחירת מודעת הרחוב הטובה ביותר במגזר החרדי, בין המדרגים תוגרל חופשה זוגית, מחשב נייד, ומלגת לימודים, למה אתם מחכים? (פאשקוויל)

כשהפשקווילים החרדיים הגיעו לתל אביב

תערוכה ייחודית בלב תל אביב כינסה את אחד מסימני ההיכר הבולטים ביותר של השכונות החרדיות, הפשקווילים. מאבקים, פרסומות ועולם שלם שמאחוריהם. (ערוץ 7)

עתיד ענף מוצרי התינוקות שייך לחרדים

ענף מוצרי התינוקות נחשב לענף בסיכון גבוה. אלא שבעוד שכלל הצרכנים נוטים יותר ויותר לרכישות אונליין של מוצרי תינוקות מחו”ל, הרי שדווקא הציבור עם הכי הרבה ילדים למשפחה, נשאר נאמן לחנויות המקומיות: האם עתיד החנויות למוציר תינוקות שייך לצרכנים החרדים? (וואלה)

דפוס שביד המיתולוגי התמזג עם חברת 'גיל גרופ'

הושלם המיזוג של בית דפוס ‘שביד’, אל תוך חטיבת ‘גיל פרינט’ מבית ‘גיל גרופ’, הקבוצה ‬העסקית ‬הגדולה ‬בישראל ‬הפועלת ‬במגוון תחומים: פרסום, דיגיטל, מתנות, הפצה וכמובן הפקות דפוס מכל הסוגים. כל הפרטים (פאשקוויל)

דרישה ברשת: פרופיל פייסבוק שומר שבת

יוצא דופן: במגזר שומרי השבת פנו לרשת החברתית העולמית – פייסבוק, ודרשו להגביל את חשבונותיהם בסופ”ש: “לא ניטול חלק בחילול” (בחדרי חרדים)

 

ההצעה החרדית למנהלי פייסבוק

מאות אלפי חרדים מנהלים חשבונות בפייסבוק, אך בניגוד לאתרים אחרים – בשבתות אין שליטה על הנעשה בחשבונות שלהם והדבר יכול להוביל לחילול שבת של יהודים אחרים. החרדים מבקשים מפייסבוק: פרופיל שומר שבת (כיפה)

הצעה חרדית: פרופיל פייסבוק שומר שבת

במגזר פנו לרשת החברתית ודרשו להגביל את חשבונותיהם בסופ”ש: “לא ניטול חלק בחילול”. (ערוץ 7)

גם בדיגיטל של "ישראל היום"

במגזר פנו לרשת החברתית ודרשו להגביל את חשבונותיהם בסופ”ש: “לא ניטול חלק בחילול” (ישראל היום)

גיל סטריט זכתה במכרז להדבקת מודעות רחוב בביתר עילית

החברה מבטיחה להמשיך לתת שירות ולשפר באופן ניכר את תחום ההפצה בעיר. ולמה חגגו המפרסמים השבוע? כל הפרטים בכתבה (פאשקוויל)

הפצה יעילה מתחילה עם פיקוח חכם

פרסום מדלת לדלת הוא סוג פרסום נפוץ במגזר החרדי. אבל מה  קורה אם המפיץ מפספס? איך מפקחים בצורה חכמה על מלאכת ההפצה? על כל זה ועוד בכתבה שלפניכם (פאשקוויל)

הפקות דפוס כל מה שצריך לדעת

הרבה צבע עבר במכונות הדפוס, מרגע המצאתו, בגלגולו המודרני לפני קרוב ל-600 ועד היום. דפוס הוא עולם מרתק המקפל בתוכו לא מעט ידע מקצועי. (פרוג)

בלי להתבלבל, איך בוחרים מתנות?

קרה לך פעם, שהשקעת את הנשמה באירוע או פעילות מוצלחת ואף אחד לא ממש זוכר את זה? תהית לעצמך מדוע? אולי שכחת משהו קטן אך משמעותי? (פרוג)

הלקוח תמיד צודק? עכשיו הוא גם חוסך בעלויות הדפוס

עולם הפרסום עובר שינויים רבים בעיקר תודות לכניסת הפרסום הדיגיטלי. הפרסום המסורתי הופך קטן יותר ויותר ובמקומו נכנס בצעדי ענק הפרסום הדיגיטלי. (פרוג)

מתנה קטנה שתחזיר אותם למסלול

בחודשים האחרונים מצוי המשק הישראלי בתקופה שמעולם לא ראינו כדוגמתה. ההתפשטות המהירה של נגיף הקורונה מעלה צורך לנקוט באמצעי זהירות חסרי תקדים כדי לשמור על בריאות הציבור. (פרוג)

ראיון חג מרתק עם דוד גלפרין, יו”ר ובעלים של ‘גיל גרופ’

ראיון חג מרתק עם דוד גלפרין יו”ר ובעלים של  “גיל גרופ” קבוצת התקשורת שיווקית והמדיה הגדולה המגזר החרדי, על התמודדות עסקים עם משבר הקורונה בכלל ועל משרדי הפרסום בפרט. (פאשקוויל)

הם הולכים ברחוב אתם עושים מזה כסף

ברחובות שלנו יש קסם מיוחד, המוני אנשים הולכים ברגל ומציפים כל קרן זווית, ברוב שעות היממה. מדוע זה כך? מה סוד הקסם? (פרוג)

דיגיטל לעסקים תמיד יש מה ללמוד

אחד מאבני היסוד של כל הצלחה עסקית היא שיווק ופרסום. הנתונים והתוצאות הברוכות בתחום השיווק הדיגיטלי לא משאירים מקום להיסוסים (פרוג)

רוצים לישון בשקט….תקראו את זה

כל מי שנכנס לבית דפוס וראה את עשרות המכונות ודאי חשב לעצמו ,הכל נעשה באופן אוטומטי מה כבר יכול להיות מסובך בביצוע עבודות דפוס? (פרוג)

מתנות ממותגות לחג - איך בוחרים?

מחקרים גילו שאנשים מעדיפים ברוב המקרים חוויה על כסף, לכן חשוב להזמין לעובדים שלכם מתנה שהתוכן שלה שם דגש על החוויה, זה ירגש אותם והם יעריכו את זה יותר מ-“גיפט קארד” או תלושי קניה. (פרוג)

חושבים בשבילך חושבים עליך!

חשוב לבחור בקפידה ומומלץ לוודא את מידת התאמתה של המתנה לצרכיו של המקבל ולעיתים עדיף לשלב בין מתנות שונות או לאפשר לעובד לבחור מתוך כמה אפשרויות.(פרוג)

גיל פרינט: הדפסת ספרי הלימוד לשנת תש”פ בעיצומה

אמנם החופש הגדול עדיין לא החל במוסדות החרדיים, אך הדפסת ספרי הלימוד לשנת הלימודים התש”פ בעיצומה (פאשקוויל)

גיל סטריט זכתה במכרז לתפעול מערך לוחות המודעות בכפר סבא

“המשמעות היא שיפור פני העיר כפר סבא ולמעשה עיר נוספת בישראל שנכנסת תחת ההסדרה של פרסום חוצות ולוח מודעות, לתועלת העירייה, התושבים והמפרסמים” (פאשקוויל)

כך תגרמו ללקוח להאמין שאתם העסקה הטובה ביותר שהייתה לו

אם תתכוננו כראוי לשיחת המכירה ותתנהלו נכון במהלכה, תגיעו ללב של הלקוח ותגרמו לו להתחבר אליכם ואל העסקה. כך תעשו את זה נכון (פאשקוויל)

גיל גיפט: חטיבה חדשה לגיל גרופ

הכירו את ‘גיל גיפט’, החטיבה החדשה בקבוצת גיל גרופ, המציעה שירותי מתנות ומוצרים ממותגים לעסק בין המוצרים החדשים: כלי בית ממותגים, ביגוד עם הדפסים ועוד המוצרים החדשים זמינים בקטלוג האתר החדש של גיל גיפט עידן חדש בשוק המתנות הממותגות (JDN)

השלט הקטן של מורי נהיגה במוקד קמפיין של המכללה למינהל למגזר החרדי

מי לא מכיר את השלט הקטן של האות “ל” מלימודי הנהיגה? (פאשקוויל)

ההבדל בין מנהל למנהיג: כך תהפכו את העסק שלכם מודל לחיקוי של הצלחה

כך הפכה אחת החברות הגדולות במשק הישראלי מסיפור של כישלון להצלחה מסחררת. גם אתם יכולים ליצור תרבות ארגונית בעסק שלכם ולהפוך את החברה למודל של הצלחה! (פאשקוויל)

תערוכת Meda Conferences למנהלי משאבי אנוש: התעניינות רבה בביתן של גיל גיפט

לרוב האנשים זה לא אומר הרבה, אבל ניהול משאבי אנוש זה אחת המשרות המעניינות והמאתגרות. (פאשקוויל)

‘גיל גרופ’ ממשיכה להתרחב: קומה נוספת ועובדים חדשים

קבוצת גיל גרופ ממשיכה להתרחב ולבסס את מקומה בין חברות התקשורת המובילות במגזר החרדי. סקירה (פאשקוויל)

בפרסום אין קיצורי דרך

המודעה הזו של קמפיין הרלב”ד לימי “בין הזמנים” נראית עוד מודעה חביבה, אך מבט מאחורי הקלעים מלמד על משימה מורכבת המצריכה מספר מיומנויות. כך מדברים אל קהל היעד בשפתו מבלי לאבד את המסר הדרוש (פאשקוויל)

עולים קומה ומתרחבים: קומה שלישית למשרדי גיל גרופ

ההתרחבות לקומה נוספת מסמנת את ההתרחבות המשמעותית של המשרד והגדלת צוות העובדים כמו גם את היקף העבודה שגדל באופן משמעותי בשנים האחרונות. כל הפרטים (פאשקוויל)

יצירתי: בקבוצת ‘גיל גרופ’ יזמו מפגש צוות עם תחרות בין החטיבות

בחברת ‘גיל גרופ’ יזמו רעיון מקורי: לא עוד ישיבת צוות אפרורית, אלא מפגש הכולל תוכן יוצר עניין והפעלה למשתתפים באמצעות תחרות פרזנטציות בין החטיבות השונות (פאשקוויל)

רובי כהן הצטרף לקבוצת גיל גרופ: ישמש כמנהל חטיבת גיל פרסום

רובי כהן, עד לאחרונה סמנכ”ל אסטרטגיה משרד הפרסום VIP, נכנס לתפקידו בגיל גרופ וישמש כמנהל חטיבת גיל פרסום. כל הפרטים (פאשקוויל)

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב

מה שמתאים לירושלים ולערים נוספות, מתאים גם לאלעד. העיר אלעד מחליפה צורה ועושה סדר כללי בפרסום חוצות ומודעות רחוב • במכרז שערכה עיריית אלעד זכתה קבוצת ‘גיל גרופ’ בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות • האם רק בעלי עסקים מרוויחים מזה או גם האזרח הקטן? (JDN)

גיל גיפט מציגים: הסרטון שיזכיר לכולנו מה מצפה לנו בעתיד

בגיל גיפט הפיקו סרטון מקורי עם אדפטציה לטרנד של הפנים המזדקנות ומציעים לכם שובר למתנה יוקרתית. מחפשים לתת מתנה ממותגת שיזכרו? חפשו את ההטבה שלכם בפנים (פאשקוויל)

חשמל ברחובות: כך נראה הקמפיין של מחסני חשמל ברחוב החרדי

מחסני חשמל חוגגים יום הולדת ויוצאים במבצע מטורף של עד 40% הנחה על כל המוצרים. מבצע כזה מצדיק קמפיין ארצי עם דגש על מודעות רחוב (פאשקוויל)

איזהו חכם? הרואה את הצורך הנולד!

דרישת שלום רחוקה ממותגים פופולאריים ואהובים שנעלמו בגלל חוסר היכולת לזהות את צורכי הלקוח. אז איך מגדירים צורך? (פאשקוויל)

אלעד משדרגת את פרסום החוצות בעיר!!

בקרוב העיר אלעד משנה פניה עם לוחות מודעות חדישים וסדר כללי בשילוט חוצות • במכרז שערכה עיריית אלעד וגובה ע”י רבני העיר זכתה קבוצת ‘גיל גרופ’ בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות • איך זה עובד? ומי מרוויח מזה? • הרבה יותר מהדבקת מודעות (פרוג)

‘גיל גרופ’ זכתה במכרז של עיריית אלעד: תפעיל מערך פרסום חוצות

רחובות העיר אלעד משנים צורה עם לוחות מודעות חדישים ושינוי מקיף במערך הדבקת מודעות הרחוב • במכרז להפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות של העירייה זכתה קבוצת ‘גיל גרופ’ • רבני העיר תומכים ומגבים את המהלך (חרדים 10)

‘גיל גרופ’ זכתה במכרז של עיריית אלעד להפעלת פרסום החוצות בעיר

במכרז שערכה עיריית אלעד זכתה קבוצת ‘גיל גרופ’ בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט-חוצות (פאשקוויל)

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב

מה שמתאים לירושלים ולערים נוספות, מתאים גם לאלעד. העיר אלעד מחליפה צורה ועושה סדר כללי בפרסום חוצות ומודעות רחוב • במכרז שערכה עיריית אלעד זכתה קבוצת ‘גיל גרופ’ בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות • האם רק בעלי עסקים מרוויחים מזה או גם האזרח הקטן? (ביזנעס)

מחלקת המתנות הממותגות של גיל פרינט מתרחבת

ב’גיל גיפט’, מבית חטיבת גיל פרינט, מרחיבים בימים אלו את שירותי המתנות ומוצרים ממותגים לעסק • בין המוצרים החדשים: מתנות ממותגות, ביגוד עם הדפסים, טקסטיל, מוצרי קד”מ ועוד • המוצרים החדשים יהיו זמינים בקרוב בקטלוג האינטרנטי של גיל גיפט • עידן חדש בשוק המתנות ממותגות (ביזנעס)

מדהים: כך נראה המשרד המשופץ של גיל גרופ

השיפוץ המאסיבי של הקומה העליונה בו שוכנות חטיבות גיל פרינט וגיל סטריט מסמן עוד שלב בהתרחבות המשרד. בקרוב ייערך טקס קביעת מזוזות וחנוכת הקומה המחודשת (פאשקוויל)

חברת ‘גיל גרופ’ מתרחבת ומסיימת את שיפוצי המשרדים בעיצוב חדיש ויחודי.

השיפוץ המאסיבי של הקומה העליונה בו שוכנות חטיבות גיל פרינו וגיל סטריט מסמן עוד שלב בהתרחבות המשרד המבקרים במשרד מתרשמים מהעיצוב הייחודי ומסביבת העבודה שהושקעה בה מחשבה רבה השיפוץ משלים את שדרוג המבנים של כלל החטיבות בגיל גרופ בקרוב ייערך טקס קביעת מזוזות וחנוכת הקומה המחודשת (ביזנעס)

הסתיימו השיפוצים הנרחבים במשרדי גיל גרופ

השיפוץ המאסיבי של הקומה העליונה בו שוכנות חטיבות גיל פרינו וגיל סטריט מסמן עוד שלב בהתרחבות המשרד המבקרים במשרד מתרשמים מהעיצוב הייחודי ומסביבת העבודה שהושקעה בה מחשבה רבה השיפוץ משלים את שדרוג המבנים של כלל החטיבות בגיל גרופ בקרוב ייערך טקס קביעת מזוזות וחנוכת הקומה המחודשת (JDN)

תוכן מקודם: נעים להכיר האתר החדש של קבוצת 'גיל גרופ'

גיל גרופ בהשקה מיוחדת של אתר תדמיתי מעוצב ומתקדם, כל הפרטים על השדרוג בכתבה (JDN)

בעל עסק! הרשם לניוזלטר ותתחיל לקבל טיפים שיחסכו לך הרבה כסף!

אפיון, עיצוב ובנייה: ROCKET

© כל הזכויות שמורות לגיל גרופ, 2017